System zarządzania flotą

System zarządzania flotą

Monitoring GPS floty pojazdów

System zarządzania pojazdami w firmie to oszczędności i wymierne korzyści:

  1. Zmniejszenie zużycia paliwa poprzez bieżącą kontrolę oraz wgląd w historię zużycia, tankowań oraz optymalizację tras, co wpływa na redukcję kosztów ponoszonych na paliwo.
  2. Możliwość natychmiastowego ustalenia pozycji oraz wybranych parametrów każdego pojazdu, takich jak: pozycja, prędkość, obroty, ilość paliwa, średnie zużycie paliwa, przebiegi, stan realizacji trasy, co zwiększa bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i ładunku.
  3. Natychmiastowe powiadomienia sms o niedozwolonym użyciu pojazdu, przekroczeniach wyznaczonego obszaru oraz przekroczeniu prędkości, co umożliwia szybką reakcję na zaistniałe zdarzenia.
  4. Planowanie tras i zleceń transportowych pozwala na optymalne wykorzystanie pojazdów oraz kontrolę założonego planu wizyt.
  5. Zarządzanie czasem pracy kierowców.
  6. Informacje o sposobie wykorzystywania pojazdów wprost na urządzanie mobilne – tablet, telefon.
  7. Ochrona przeciwkradzieżowa – 24/7 monitoring pojazdów poprzez centrum monitoringu autoguard

Nr kontaktowy: 607 666 334

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

W celu zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych przez Itecom Sp. z o. o. prosimy o kliknięcie w link.

Internet ITECOM

Szybki internet do 30 Mb/s.

Stałe łącze już od 35,00 zł miesięcznie.
Więcej informacji
Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że prace renowacyjne zostały zakończone. Poprawa jakości jest wyraźnie dostrzegana, zdarzają się jednak Klienci, u których wymagana jest poprawa anteny. W przypadku wszelkich problemów z dostępem do internetu prosimy o kontakt telefoniczny - 607 660 194.