Usługi teletechniczne

Usługi teletechniczne

Niskie prądy

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu wszystkich instalacji oraz systemów niskoprądowych. Doradzamy i dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem instalacji niskoprądowych oraz uruchomieniem systemów niskoprądowych. Zajmujemy się również projektowaniem i konserwacją istniejących już urządzeń.

Posiadamy własną ekipę montażowo-serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę. Naszych specjalistów wyróżnia zaufanie, jakość, solidność i przede wszystkim doświadczenie.

  • okablowanie strukturalne miedziane
    kat.5e, kat.6 i kat.7 w technologii nieekranowanej utp lub ekranowanej stp, ftp w oparciu o sprzęt renomowanych producentów
  • infrastruktura sieciowa
  • sieci elektryczne niezależne lub dedykowane i zintegrowane z okablowaniem logicznym, tworzące estetyczne kompleksy gniazd zabezpieczone specjalnymi kluczami
  • montaż infrastruktury teketechnicznej (sswin, cctv, sap itp.)

Nr kontaktowy: 607 663 789

Usługi teletechniczne

Instalacje teletechniczne i elektryczne

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych. Wykonywane przez nas inwestycje spełniają wszelkie wymogi prawa budowlanego. Wiele lat doświadczeń umożliwia nam spełnienie wszystkich, nawet niestandardowych potrzeb naszych klientów. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów co gwarantuje solidne i profesjonalne wykonanie powierzonych zadań.

Zakres naszych usług:

  • wyceny i kosztorysowanie instalacji teletechnicznych i elektrycznych
  • pomiary elektryczne
  • montaż i uruchamianie instalacji teletechnicznych i elektrycznych

Nr kontaktowy: 607 663 789

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

W celu zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych przez Itecom Sp. z o. o. prosimy o kliknięcie w link.

ITECOM

Twój lokalny zaufany dostawca internetu

Stałe łącze już od 35,00 zł miesięcznie.
Więcej informacji