Gastronomia, restauracje

Gastronomia, restauracje

Oprogramowanie gastro

GASTRO POS

Pracownik obsługuje klienta poprzez intuicyjny interface graficzny bazujący na interaktywnych przyciskach. Dzięki łatwej obsłudze nie wymaga on kosztownych i czasochłonnych szkoleń, a prostota użytkowania połączona z rozbudowaną paletą funkcji gwarantuje, że świetnie sprawdzi się on w pojedynczym lokalu oraz sieci gastronomicznej.

GASTRO SZEF

Poprzez generowanie praktycznych analiz i raportów pomaga w prowadzeniu lokalu. Przejrzysta konstrukcja programu pozwala, by każdy w łatwy i intuicyjny sposób swobodnie się nim posługiwał mając przy tym profesjonalne narzędzie wspomagające zarządzanie magazynem.

SOGA

Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji programu, zarządzający systemem może go w dowolny sposób konfigurować, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budując wygodne menu.

Nr kontaktowy: 502 791 450
Więcej informacji

Drukarki zamówień

Drukarki zamówień przeznaczone są głównie do barów szybkiej obsługi, w których posiłek zamawiany jest przy ladzie.

Upraszczają one realizację zamówień klientów oraz eliminują błędy w informacjach przekazywanych do kuchni.

Nr kontaktowy: 502 791 450

Gastronomia, restauracje

Mobilna obsługa klienta

Gastro miniPOS – to produkt firmy Softech. Moduł instalowany jest na przenośnym urządzeniu takim jak smartfon czy tablet.

Rozwiązanie to znacząco usprawnia i przyspiesza pracę w miejscach, w których występuje obsługa kelnerska.

Zastosowanie Gastro miniPos w restauracji ułatwia pracę kelnera, który posiada zawsze przy sobie aktualne informacje na temat sytuacji na sali, rezerwacji stolików, stanu realizacji zamówień dla poszczególnych stolików, godzinie przyjęcia zamówienia itd.

Dzięki wbudowaniu większości opcji dostępnych w stacjonarnych terminalach, Gastro miniPOS umożliwia znaczące przyspieszenie pracy, a także redukuje konieczność podchodzenia pracowników do terminala. Informacje wysyłane z systemu docierają na kuchnię znacznie szybciej, dzięki czemu czas oczekiwania gości na zamówienie jest dużo krótszy. Gastro miniPOS znajduje szerokie zastosowanie szczególnie dużych lokalach gastronomicznych przyjmują wiele zamówień od klientów bezpośrednio przy stolikach.

Nr kontaktowy: 502 791 450

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

W celu zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych przez Itecom Sp. z o. o. prosimy o kliknięcie w link.

ITECOM

Twój lokalny zaufany dostawca internetu

Stałe łącze już od 35,00 zł miesięcznie.
Więcej informacji